We design and develop brands

2006-2018

Ortografika to studio projektowe z Łodzi założone przez Marcina Dąbrowskiego i Bartosza Urbańczyka. Istniejemy na rynku od ponad 12 lat. Specjalizujemy się w projektach brandingowych i interaktywnych. Łączymy kompetencje projektowe, strategiczne i developerskie.

W naszym portfolio mamy projekty dla małych, średnich i dużych marek. Obsługujemy startup'y i klientów instytucjonalnych. Pracujemy w biznesie. Pracujemy w kulturze. To co wyróżnia nas na rynku i jednocześnie napędza do działania to odważne wchodzenie na nowe, nieznane obszary. Pozwala nam to utrzymywać twórcze napięcie i kreatywną atmosferę w zespole.

Zawsze dążymy do wypracowania partnerskich relacji z klientami, a finalne projekty to efekt bliskiej współpracy na wszystkich etapach procesu projektowego.

Jeżeli masz pytanie - czuj się swobodnie. Nie tworzymy barier i chętnie rozmawiamy o każdym zleceniu. Działajmy wspólnie. 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.<br>Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.